Страхування майна

Майнове страхування - це надійніший та найпростіший спосіб захистити вашу власність та бізнес від різноманітного роду ризиків.

Володіння майном дозволяє нам відчути свою захищеність та стабільність як вдома, так і на роботі. Однією безглуздою випадковістю або непередбачуваною обставиною ваше комфортне і затишне існування може бути зіпсовано пошкодженням або знищенням майна.

Гроза не вельми обирає у чий дім вдаряти.
(Народна мудрість)

В нашій компанії ПрАТ СК "Поліс-Центр" Ви можете захистити себе та своїх близьких від фінансових труднощів. Пропонуємо страхування майна як фізичних, так і юридичних осіб.

Для фізичних осіб

  • Об'єкт страхування: майнові інтереси страхувальника, пов'язані з пошкодженням або знищенням житлового приміщення, що знаходиться в його володінні, користуванні та розпорядженні.
  • До кожного клієнта індивідуальний підхід по підбору програми страхування особистого майна за спільною домовленістю.

Для юридичних осіб

  • Об'єктом страхування може бути нерухоме та рухоме майно, будівлі, споруди, предмети інтер'єру, товарно-матерільні цінності та ін. Ви також можете застрахувати майно придбане в кредит чи отримане за договором оренди.

ПрАТ СК "Полс-Центр" - універсальна страхова компанія, що працює на страховому ринку з 1999 року і має ряд переваг, серед яких:

  • Максимальна адаптація страхових програм до вимог клієнтів;
  • Надійність страхового захисту;
  • Система тарифних знижок та вигідні умови оплати страхових платежів.

Огляд преси

 
 
88009, Україна,
м.Ужгород, вул. Грушевського, 78а,
тел.: (0312) 66-41-97, 66-54-38.
e-mail: polis-centr@ukr.net