До вихованців Обласного притулку завітав справжній Миколай

 Напередодні улюбленого свята дітей та дорослих - Дня Святого Миколая, до вихованців Обласного притулку у смт Батьово Берегівського району завітав з подарунками справжній Миколай.

У притулку вже панує настрій новорічно-різдвяних праздників, адже вже стоїть наряджена ялинка, яка милує око і дітям, і вчителям - оселяє їх серця відчуттям приходу чудес.

Свято дітлахам вирішив влаштувати директор ПрАТ СК «Поліс-Центр» та голова товариства «Краяни Рахівщини» Микола Бережанський. Спорядившись солодощами, розвиваючими іграми, спортивним приладдям та залучившись підтримкою двох професійних аніматорів справжній Миколай вирушив до дітей у притулок.

Під час зустрічі пан Микола розпитав дітей про їх долі, життя, як вони потрапили у притулок і що зараз з їх сім’ями. Навів життєстверджувальні приклади і закликав їх вести правильний спосіб життя.

Міми провели з дітьми кілька веселих ігор. Здивувало, і водночас, порадувало їх те, що діти досить легко йшли на контакт і залучались до запропонованих розваг - проявляли зацікавленсть до участі у них.

Микола Бережанський каже, що це у нього щорічна традиція так проводити іменини.

Габріелла Руденко,  Zaholovok.com.ua

Довідка:

Протягом 13 років притулок став захисним острівцем для майже п’ятох тисяч маленьких українців, у долі яких сталися прикрі, а то й трагічні події. Сюди привозять дітей і підлітків (від 3 до 18 років), яких знайшли на вулиці (як в Україні, так і за кордоном), які втекли з дому чи зазнали побоїв і знущання від... власних батьків, осиротіли або самостійно вирішили покинути рідних. У притулку діти перебувають до 3 місяців - поки їм підберуть інтернат, дитячий будинок чи сім'ю.

Джерело - zaholovok.com.ua


Благочинна виставка Наума Рєпкіна в Ужгороді триватиме два тижні, далі – аукціон на підтримку онкохворих

В Ужгороді відкрито виставку відомого художника сучасної закарпатської школи живопису Наума Рєпкіна. Експозиція, що нараховує три десятки полотен, триватиме упродовж 2-х тижнів. Відтак, живопис продадуть з аукціону, а вилучені кошти направлять на підтримку облонкодиспансеру.

Аби привітати Наума Рєпкіна із відкриттям персональної благочинної виставки, до Закарпатського обласного музею ім. Й. Бокшая завітало чимало друзів і колег художника – виставкова зала була заповнена вщерть.

Сьогоднішня виставка – аж ніяк не перша благочинна акція, до якої долучається Наум Рєпкін. Як розповів Микола Бережанський, член Ротарі-клубу «Ужгород-Скала» (захід проводиться за підтримки "ротарійців" – авт.), ужгородський художник є «постійним учасником» доброчинних заходів, спрямованих на допомогу тим, хто її потребує.

«Позаторік Наум Захарович надав для продажу кілька своїх картин, коли збирались гроші для дітей, родини яких постраждали від паводку у Словаччині. В цьому випадку, як бачите, йдеться вже навіть про таку міжнародну підтримку», – зауважив Микола Бережанський.

Виставка живопису Наума Рєпкіна триватиме у Закарпатському обласному музеї ім. Й. Бокшая до двох тижнів. За цей час організатори планують остаточно завершити підготовку до аукціону, зібрані кошти з якого будуть передані на підтримку хіміотерапевтичного відділення Ужгородського обласного онкологічного диспансеру.

Матеріал взято з Закарпаття онлайн


Uzhgorod Fashion Day


Директор СК "Поліс-Центр" отримав подяку від Управління культури Закарпатської облдержадміністрації


Закарпатська страхова компанія допомогла вихованцям притулку урізноманітнити дозвілля

 Закарпатська страхова компанія ПрАТ СК «Поліс-Центр» з ініціативи директора Миколи Бережанського допомогла Закарпатському обласному притулку урізноманітнити дозвілля його вихованців розвиваючими іграми, «розумними» розмальовками (для вивчення цифр та літер у творчому процесі), матеріалами для іграшкових виробів ручної роботи тощо.

Микола Бережанський особисто відвідав притулок та окрім вручення подарунків поспілкувався з дітьми. З підлітками, які через різні життєві ситуації потрапили до притулку, фахівець фінансової сфери (раніше М. Бережанський очолював обласне відділення банку та викладає зараз фінанси для студентів УжНУ) провів серйозну бесіду щодо вибору майбутнього життєвого шляху. Діти висловлювали щиру зацікавленість у словах гостя, який приїхав не для того, щоб висловити жалість, а щоб насправді допомогти. Розмова вийшла щирою і діти, які спочатку відмовчувалися, згодом відверто розповіли про власні проблеми та, наприклад, причини, чому покинули рідний дім. Виявилося, що серйозної розмови їм бракувало більше, аніж традиційних солодощів, якими у свята повняться притулки та інтернати. Звичайно, не обійшлося і без вітамінного десерту, яким малюки поласували після звичного обіду.

Наразі у Закарпатському обласному притулкові, що у смт. Батьово, є понад 40 діток. Протягом року прихисток тут знайшли понад 270 дітей віком від 43 до 18 років. Сюди потрапляють неповнолітні, які втратили батьків, втекли з дому або жебракували, не маючи стелі над головою. Упродовж 3 місяців, поки вони перебувають у притулку, їм знаходять постійне місце проживання – прийомну сім’ю, інтернат, дитячий будинок сімейного типу тощо. Або ж після роботи із психологом повертаються до рідних батьків. Подарунки від директора ПрАТ СК «Поліс-Центр» виявилися особливо корисними, адже шкільних занять у притулку не проводять (діти перебувають тут короткий час, постійно змінюючи один одного), тому питання змістовного проведення часу завжди актуальне.

Фото Олександри Шевченко

Джерело - zaholovok.com.uaНаступна >>>

Огляд преси

 
 
88009, Україна,
м.Ужгород, вул. Грушевського, 78а,
тел.: (0312) 66-41-97, 66-54-38.
e-mail: polis-centr@ukr.net